Silny ból krzyża po aborcji

Witam.w czerwcu miałam zabieg aborcji i na drugi dzien po zabiegu miałam pierwszy ostry bol w okolicach krzyża który przykul mnie do łóżka na dwa dni.żadne leki dostępne bez recepty nie pomagały w żadnym stopniu w bolu.minęło już 5 miesiecy a bol nieznikl nawet na 1 dzien.coraz częściej bol który uniemożliwia mi chodzenie wydłuża sie i promieniuje na pupe i biodra.mieszkam w Anglii i diagnoza tutejszego gp jest skolioza.mam 39 lat.lekarz tylko lekko uchylił swetr i kazał mi zrobic test adamsa.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, być może także do ortopedy. Do ginekologa ponieważ łączy to Pani z zabiegiem, a do ortopedy ponieważ mogła wystąpić po prostu koincydencja. Bez badania nie można więcej radzić.