Skręcenie stawu kolanowego a obrzęk

5 lat temu mając nadwagę skręciłem staw kolanowy, zerwałem ACL i uszkodziłem tylni róg łąkotki bocznej, miałem usunięty róg łąkotki i rekonstrukcje acl, noga po kilku miesiącach była już sprawna, sport uprawiałem sporadycznie, zdarzało się ze przy większym skoku po lądowaniu na nogę zaczynała mnie boleć, i występował obrzęk, po kilku dniach dolegliwości znikały.Uprawiam jogging i nie mam nadwagi, bólu nie odczuwam ale kilka dni temu sytuacja z obrzękiemiból powtórzyła się,co możecie mi poradzić?

Witam,
Nawracające obrzęki stawu kolanowego, który przeszedł zabieg rekonstrukcji wymaga pilnej diagnostyki tzn badania lekarskiego i USG ew NMR.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu