Słabo wysycone zwapnienie, drobne ognisko krwotoczne

od 2 m-cy drętwieje mi prawa strona twarzy,począt raz na kilka dni ,teraz miałam ponad tydzień,3 m-ce temu miałam wypadek-po którym stwierdzono skręcenie odc.I 'c'kręgosł.zawroty i bóle głowy,nudności i straszny ból karku i dziwnie widzenie,trwało to ok.5tyg.kolejno dochodziły drętwienia dolnej szczęki i ust i palców stóp .wyniki tk: w rzucie dolnej komory IV drobna hyperdynsyjna struktura 3mm,słabo wysycone zwapnienie?drobne ognisko krwotoczne?niew.poszerz. płynowych przestrzeni przymózgowych

Konieczne wykonanie zapisu eeg celem różnicowania objawów i wykluczenia padaczki do różnicowania z zab.przepływu+badanie Duplex Doppler naczyń doglowowych .
W badaniu TK głowy niewielkie zmiany mające związek z przebytym urazem jak sadze.

Pozdrawiam