Śluz płodny pod koniec miesiączki - czy to normalne?

Witam ! Robiłam testy owulacyjne 15 listopada wyszedł pozytywny . Miesiączkę dostałam dość wcześnie bo w 24dc . Krwawienie było normalne , lecz pod koniec miesiączki zauważyłam śluz płodny . Dziś dwa dni po miesiączce zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywnie . Czy to normalne ?? Dziękuje za odpowiedz

Testy owulacyjne wykrywają wyższe stężenie hormonu luteinizującego, który zazwyczaj wzrasta tuż przed owulacją. Jego wysokie miano może mieć również związek z zaburzeniami hormonalnymi. proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.