Starania o dziecko zakończone niepowodzeniem - co robić?

witam mam problem mamy z mezem synka 5 letniego i staramy się od 3 miesięcy o dziecko. ale bez sukcesu . kochamy się bardzo często w dni płodne i nie płodne . i nic . w czym jest problem bo już nie wiemy sami :( bardzo proszę o jakas wskazowke może my cos zle robimy ??

Szanowna Pani, 3 miesiące to jest za krótki okres czasu aby mówić o problemie z zajściem w ciążę. Jeśli jednak taki stan będzie się utrzymywał to proponuję skorzystać z usług lekarzy zajmujących się leczeniem zaburzeń płodności. Serdecznie pozdrawiam