Stosowanie herbatek ziołowych

Witam,Chciałabym się dowiedzieć,czy herbatki ziołowe można stosować bez przerwy?A jeśli nie,to jak często należy robić przerwy w ich stosowaniu i jak długie powinny one być?Chciałabym się także wiedzieć,czy zioła można dowolnie łączyć?Mam na myśli przede wszystkim takie zioła jak: czystek,bez czarny i melisę, które zamierzam regularnie stosować. A także ,rumianek, miętę i pokrzywę, które czasami piję.Pozdrawiam

Łączyć niektóre można, innych nie. To są indywidualne zalecenia przy różnych dolegliwościach.
Zalecałabym pić najwyżej 3 szklanki dziennie różnych naparów, miętę najwyżej 1-2 szklanki.