Stosowanie luteiny dopochwowo a planowanie ciąży

Witam!Jako że staram się o dziecko, dostałam zalecenie aby od 16 dc przez 10 dni stosować luteinę100 dopochwowo, 1x1. Luteine odstawiłam 6 dni temu i nadal nie mam okresu. Dzisiaj 31 dc. Jako że współżyłam z mężem wykonałam dwa testy ciążowe, w dniu terminu @ ( 28dc) oraz za dwa dni (30dc), pojawiały się bardzo blade drugie kresko aczkolwiek widoczne gołym okiem. Miesiąc temu poroniłam samoistnie w 5tc.( beta hcg 100 i następnie zaczęła spadać.) Jakie powinno być teraz moje postępowanie??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę wykonać badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi oraz skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.