Stosunek bez zabezpieczenia przy nieregularnych cyklach a możliwość ciąży

Witam moja sytuacja wyglada nastepujaco miesiaczke mam nieregularna raz co 32 dni raz co 34 to zalezy od miesiaca Uprawialismy stosunek przerywany moj partner wyjal w ostatnim momencie najpier stosunek byl o 2 a nastepny o 6 a o godzinie 11 dostalam miesiaczke jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze. Na razie nie chcielibysmy miec dziecka . prosze o odpowiedz

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli stosunki były w dniu tuż przed miesiączka ryzyko ciąży jest niskie. Proszę za ok 10 dni wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam