Stosunek dwa dni po stosunku

dzień dobry. mam pytanie, okres miałam od 21-26.10.2014 roku wczoraj, czyli 28.10 uprawiałam seks, chłopak doszedł we mnie. czy moglam zajść w ciążę? xzy wtedy były dni niepłodne?

Aleksander Ropielewski

Mimo, że są to dni niepłodne to mogła (a konkretniej może) Pani zajść w ciążę, ponieważ plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych ok. 7 dni i przy wcześniejszej owulacji może dojść do zapłodnienia.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski