Swędzenie i zaczerwienienie penisa a infekcja bakteryjna

witam mam problem chyba żona zaraziła mnie jakimiś bakteriami lub grzybami mam zaczerwienionego penisa i czuje swędzenie czy instnieje jakas masc bez recepty lub lekarstwo

Witam! Niestety skuteczne preparaty na infekcje narządów intymnych dostępne są wyłącznie na receptę. W związku z tym powinien Pan zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu.