Szansa na ciążę przy częstych stosunkach i nieregularnych miesiączkach

Witam mam pytanie . Otórz cylke mam nie regularne każdego miesiąca jest inny cykl . Kochałam się z chłopakiem 23.10 po tem 27.10 i 28.10 za każdym razem stosunek skończył się dojściem we mnie . I mam pytanie czy jezeli miesiączka miała mieć termin albo 27.10 albo 29.10 to czy jest prawdopodobieństwo zajscia w ciąze ?? Bo oboje pragniemy dziecka prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stosunek w tygodniu poprzedzającym miesiączkę raczej nie predysponuje do ciąży. Nie mniej jednak ze względu na nieregularność cykli nie mogę tego wykluczyć.

W razie braku miesiączki w przewidywanym terminie proszę wykonać test ciążowy.
Wprzypadku ujemnego wyniku-wskazna diagnostyka zaburzeń miesiączkowania.