Szczypanie przedsionka pochwy podczas stosunku

Szczypanie przedsionka pochwy podczas wprowadzania penisa. Witam, współżyję z partnerem od ponad roku i od początku podczas wprowadzania penisa (najbardziej) w trakcie i po stosunku czuję pieczenie i szczypanie. Myślałam że w końcu to minie, mój ginekolog powiedział że to może być przez nadżerkę. Niestety nadżerka została wyleczona a pieczenie nie ustąpiło. Proszę o jakąś radę. Z góry dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją układu rozrodczego. Nie można wykluczyć innej przyczyny podrażnienia. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z miejscowym podrażnieniem śluzówki lub infekcją.