Szumy w głowie u 21-letniej osoby

Witam. Mam 21 lat. Ostatnio pojawiło się u mnie dziwne uczucie w głowie. Niezależnie co w danym momencie robię, to zdarza się, że przez głowę (jakby cały mózg) przejdzie sekundowy impuls, który odczuwam jakby był to impuls elektryczny/jakby ktoś mnie poraził prądem. Niekiedy czuję w trakcie tego ból. Nie wiem, czy to ma jakiś związek, ale każdego dnia piję 1 tabletkę magnezu, ponieważ mam ciągły niedobór. Co może być tego przyczyną? Jakie badania powinnam wykonać?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Ewentualnie może Pani się udać do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.