Trudności z oddychaniem i zawroty głowy

Witam Od około dwóch miesięcy odczuwam trudności w oddychaniu tak jakby powietrza było mało dusi mnie coś.Mam zawroty galowy pocę się. Wszystko zaczęło się od prac przy samochodzie tzn malowanie konserwacje itp. Po tych czynnościach i dodatkowo ocieplaniu budynku wata szklana zaczęły się te problemy po wykonaniu tych prac miałem pełen nos tych chemikaliów po wszystkim czułem że coś mi zalega w układzie oddechowym i zaczęły się te problemy. Czy jest to możliwe, że te substancje mam w oskrzelach?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przede wszystkim należy wdrożyć kompleksową diagnostykę układu oddechowego. W tym celu proszę udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.