Trzęsienie głowy u 19-latka

Witam. Mam problem z młodszym bratem (19 lat) od jakiegos czasu trzesie mu sie głowa. W ostatnich dniach, zauwazyłam, ze to sie nasililo. Fakt- ze jest on dosc nerwowy, ale wyglada to niepokojąco. Nigdy wczesniej nie zaobserwowalam takiej reakcji u niego. Bardzo sie martwie. Prosze o porade! Czy badanie rezonansem magnetycznym wykaże co sie z nim dzieje? Co powinnam powiedziec lekarzowi rodzinnemu, aby dostac skierowanie na odpowiednie badania. Dziekuje Pozdrawiam

wymaga to badania przez Neurologa,czy w Rodzinie ktoś ma podobne problemy,czy drżenie tylko głowy,rąk?
TSH i glukoza z krwi