Ubytek kostny krętarza mniejszego w prawej nodze

Mam 18 l. i w grudniu 2014 r. miałem operację, wypełniano mi ubytek kostny krętarza mniejszego w prawej nodze. Po operacji wszystko było dobrze, aż do biegu w maju br. Na mecie poczułem ból przywodziciela uda, zacząłem kuleć. Od tamtego czasu ból pojawia się coraz częściej, przy wyskokach, kopaniu piłki itp. Ortopeda zalecił mi zabiegi (fonoforezę, laser, tens i masaż) i nie zauważył nic na RTG ani USG. Po 3 tyg. przerwy i 5 sesjach zabiegów próbowałem lekkiego rozbiegania i ból powrócił.

Prawdopodobnie ma Pan wygórowane napięcie spoczynkowe przywodzicieli. Wymienione przez Pana zabiegi tylko przyspieszają gojenie ale nie eliminują przyczyny. Polecam współpracę z dobrym fizjoterapeutą.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki