Ucisk w gardle u 21-latka

Mam taki problem, że mam cały czas ucisk w gardle, czasami lżejszy a czasem mocniejszy, ale towarzyszy mi bez przerwy. Nie ma na to wpływu na pewno żywienie bo moje nawyki się nie zmieniły. Bralem leki najpierw przeciw mdlosciom ale nie pomogły. Z nerwów tez nie, próbowałem sedatif PC. Nie przyniosło efektu. Męczy mnie od miesiąca nie wiem co się dzieje. Jestem mężczyznom i mam 21 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u lekarza psychiatry. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.