Urojona ciąża u 75-letniej kobiety

Witam mam pytanie do ginekologa w sprawie mojej mamy wiem że to jest nie mozliwe ale moja mama ma 75 lat jest chora na cukrzyce,przeszła chłoniaka (chemia, radioterapia) teraz zamęcza nas bo twierdzi że może być w ciąży dlatego że bolą ją obie piersi wcześniej miała dziwne krwawienia z pochwy zrobiono badania i wykluczono raka .Teraz ona twierdzi że robi się jej gorąco w piersi są one pełne twarde i bolą a ona upiera się że to ciążą .Doprowadza tym nas do pasji bo nic nie pomaga tłumaczenie.

Przede wszystkim powinien ktoś te piersi zbadać (lekarz rodzinny, ginekolog ewentualnie chirurg) bo być może jednak coś z piersiami u Pani jest nie tak. Myślę, że jeśli lekarz zbada piersi to łatwiej będzie państwu rozmawiać z mamą. Pozdrawiam