USG piersi 40-latki
Witam zrobiłam sobie badanie USG piersi o to mój wynik : ,, na godz.2 bolesna grudka dysplastyczna o wymiarach 11x4mm (ew.FA?) w lewym dole pachowym węzeł chłonny 13x5mm przewody mlekowe nie powiększone

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania sugeruje występowanie gruczolakowłókniaka. Jest to zmiana typu łagodnego. Niemniej jednak z otrzymanym wynikiem badania powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.