USG piersi 40-latki

Witam zrobiłam sobie badanie USG piersi o to mój wynik : ,, na godz.2 bolesna grudka dysplastyczna o wymiarach 11x4mm (ew.FA?) w lewym dole pachowym węzeł chłonny 13x5mm przewody mlekowe nie powiększone

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania sugeruje występowanie gruczolakowłókniaka. Jest to zmiana typu łagodnego. Niemniej jednak z otrzymanym wynikiem badania powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.