Utrata zmysłu smaku i powonienia u 21-latki

witam, rok temu zaczelam tracic zmysl smaku i powonienia, w tym okresie nasilila mi sie silna alergia (trawa, psy, koty, babka, zyto). Aktualnie nie odczuwam rzadnych smakow oraz zapachow. Czy jest to wyleczalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zależności od etiologii tak lub nie. Sugerowałbym konsultację z neurologiem.