Wahania nadczynności i niedoczynności tarczycy oraz naczynka na skórze

od 2 lat lecze sie na tarczyce wahania nadczynosci i niedoczynosci , w tym jeszcze obniżona odporność i podobno mam Hashimoto ..... senność potliwość i wahania nastrojow . , wykryli guzka ale po pól roku znikł na szyi . teraz TSH I INNE w normie , mam tez sporE naczynka na nogach i brzuchu , i nic nie daja laser IPL. .. jak wyleczyc sie z tych chorób? co mam brać i jaka dietę stosowac ? do jakiego lekarza sie udać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Co do naczyń warto udać się do lekarza chirurga naczyniowego.