Ważę 70 kg, mam 19 lat i chcę schudnąć ok. 15 kg w dwa tygodnie. Czy to możliwe?

Ważę 70 kg, mam 19 lat, nie odchudzałam się wcześniej. Chodzę na dyskoteki, ale i tak nic nie spalam. W rodzinie nie występuje otyłość, byłam u lekarza i jestem zdrowa. Rano nic nie jem, tak jest często, nie jadam normalnie, zazwyczaj tylko to, co kupię. Posiłki mam o różnych porach, kolacji jako takiej też nie jem. Dopycham się tym, co kupię w drodze powrotnej do domu, tak jest zawsze, piję też to, co mi wpadnie do ręki. Nie choruję na choroby przewlekłe.

Witam,

redukcja masy ciała poprzez racjonalną i nieszkodliwą dla organizmu dietę w wymiarze liczby kilogramów, o której Pani napisała nie jest możliwa.
Nie podała Pani wzrostu, stąd ciężko mi ocenić czy ma Pani nadwagę, jest otyła, czy też Pani masa ciała jest adekwatna do wzrostu, a jedynie Pani krytycyzm w stosunku do samej siebie nakazuje odchudzanie.

Proszę o uzupełnienie informacji, a także określenie przykładowego menu, wraz z rozkładem posiłków w ciągu dnia, wielkością porcji, wypijanymi napojami.

Pozdrawiam