Wklęśnięty lewy sutek

Ostatnio zauwazylam ze mój lewy sutek w fazie spoczynku ma wklesniety środek i calosc troche przypomina kwiatek. Prawy sutek wydaje się być normalny. W fazie erekcji sutków wszystko jest ok tzn oba SA twarde i wystające, jednak lewy jest dużo wolniejszy. Nie wiem czy mam tak od zawsze. Na USG piersi rok temu wszystko bylo ok. Czy to normalne?

Jeżeli cokolwiek zmienia się i zwraca Pani uwagę wypada umówić się na badanie kontrolne USG. Jest to nieinwazyjna metoda, która wyjaśni Pani wątpliwości.

Witam
Objawy podane przez Panią wymagają weryfikacji, czyli badania piersi i wykonania USG. Proszę nie sugerować się, że rok temu nic nie było w USG, bo jest to badanie o ograniczonej czułości i subiektywne. Należy zgłosić się na kontrolę lekarską. Pozdrawiam i życzę zdrowia