Wpływ dwóch dni bez tabletek antykoncepcyjnych na ochronę

kochałam się z mężem biorąc tabletki antykoncepcyjne dwa tygodnie temu w poniedziałek, poźniej wyjechałam do środy zapominajac zabrać ze sobą tabletki, w środę i w czwartek je zażyłam ale też się kochaliśmy (zawsze bez prezerwatyw) ale w piątek pomyślałam, że mogę zajść w ciąże i już nie brałam tych tabletek. Czy te dwie ktore wzięłam mogą mieć wpływ na to czy jestem w ciąży czy nie?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej nie powinny mieć wpływu na ciąże. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i udać się do lekarza ginekologa.