Wpływ wykonywanych ćwiczeń na wagę

Witam, 1. zaczynam ćwiczyć (6razy w tyg) i wprowadzam zdrową dietę-nie jakieś głodówki i diety cud. Ale boję się utknięcia w pewnym momencie na wadze... A słyszałam, że na to ma duży wpływ wykonywanie ćwiczeń. Czy jest coś by przełamać to i znowu zacząć gubić kilogramy? 2. zaplanowałam ćwiczyć 6 razy w tygodniu po godzinie ćwiczeń (aerobowe, siłowe, mieszane) po dwóch tygodniach po 1,5h, a po trzech 2h - czy to może spowodować, że później będzie mi ciężko gubić kilogramy?

Witam!
Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej. Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera. Trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna. Jeśli kondycja fizyczna jest niska, to warto zacząć od krótkich treningów i systematycznie je wydłużać.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska