Wspomnienia o byłym i obniżenie nastroju

Witam. Nazywam się Dorota i mam 18 lat. Od dłuższego czasu mam problem sama ze sobą... Nie mogę zasnąć, budzę się w nocy, jestem zaniedbana, nie mam ochoty spotykać się ze znajomymi, jestem cały czas zmęczona, często rozmyślam także sporo płacze oraz jestem rozdrażniona... Dawniej gdy miałam problem to się cięłam. Robiłam mnóstwo testów na depresje i wynik był zazwyczaj że mam lekką, łagodną bądź średnią... To wszystko z powodów miłosnych, wspomnienia o byłym mnie męczą, tęsknie...

Zachęcam do poszukania pomocy dla siebie - podjęcia psychoterapii. Jest to forma pomocy, która pomoże Pani w wyrażeniu swoich emocji, zrozumieniu tego, co się z Panią dzieje, czego Pani doświadcza oraz wypracowaniu mniej destrukcyjnych dla Pani sposób radzenia sobie z napięciem, problemami.