Wybudzanie ze sny poprzez ból między żebrami

Od dwoch tygodni zmagam sie problemem. Otoz ostatni maly posilek zjadam ok godziny 19-20 tej, chodze spac pozno, 1-2 ga w nocy. Wybudza mnie nad ranem dziwny bol miedzy zebrami, ktory powoduje, ze do gardla podchodzi nieprzyjemne uczucie i mam bardzo duzo sliny, a nawet odruchy wymiotne, sa to skurcze, trwaja kilka sekund i wracaja co kilka minut a uporczywe ataki trwaja nawet kilka godzin. Czy to ucisk kregoslupa czy tez moze byc inna przyczyna.

Piotr Pilarski

Przyczyną może być refluks żołądkowo-przełykowy. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.