Jak leczyć zgagę, ciągłe pieczenie dochodzące aż do gardła i odruchy wymiotne?

Witam . Od pewnego czasu męczą mnie objawy takie jak zgaga . ciągłe pieczenie dochodzące aż do gardła odruchy wymiotne zwłaszcza rano , wiem że to moze być refluks . Ale poza tym mam jeszcze powiekszone wezly chlonne i szyje co powoduje silne dusznosci i utrudnia życie codzienne. Boje się ze to może też być tarczyca bo mam sine wory pod oczami od pewnego czasu.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego,po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.