Wyczułam guzek - co powinnam zrobić?

Witam, mam 30 lat od pewnego czasu bolą mnie piersi i powiększyła mi się lewa pierś. Wyczułam mały guzek. Co powinnam z tym zrobić?

Witam serdecznie!

Powinna Pani zgłosić się do lekarza, najlepiej do swojego ginekologa. Jedynie dzięki badaniu można wnioskować co do charakteru guzka. Proszę się nie martwić na zapas - większość guzów piersi (80%) to zmiany łagodne, ale czujność należy zasze zachować.

Pozdrawiam