Wynik badania EEG a podejrzenie padaczki u 5-latka

witam u mojego syna 5 letnieg był nastepujacy zapis na tym tle rejestrują sie uogólnione grupy iglic,zespół. iglica-fala wpolna,fal wolnych 3,5-4Hz o ampl . do 180uv lekarz mi powiedzial ze to moga byc poczatki padaczki co Pan o tym sądzi za 3 miesiace mam powtórzyć badanie.

na pewno dziecko musi być pod stałą opieką neurologa, który po przeanalizowaniu objawów zaleci dalsze postępowanie, kontrola eeg na pewno będzie konieczna