Wynik badania jamy brzusznej tomografem komputerowym do analizy

Watroba niepowiekszona bez zmian ogniskowych o obnizonej gestosci drogi zolciowe wewnatrz i zewnatrzwatrobowe nieposzerzone pecherzyk zolciowy bez uwapnionych zlogow o niepogrubialej scianie wypelniony gesta zolcia trzustka krztaltu wielkosci prawidllowej o regularnych obrysach zewnetrznych i jednorodnym wzmocnieniu sledziona niepowiekszona bez zmian ogniskowych obie nerki w polozeniu typowym o regularnych obrysach wzmocnieniu bez cech zastoju moczu TK JAMY BRZUSZNEJ CZY JEST WSZYSTKO OK

Aleksander Ropielewski

Powyższy opis badania nie budzi powodów do niepokoju, wszystko jest w normie. Jeżeli jednak towarzyszą Pani jakieś niepokojące dolegliwości na pewno warto poszukać przyczyny.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski