Wynik badania obrazowego wątroby 46-letniej osoby

mężczyzna, lat 46. Liczne hypowaskularne zmiany meta wypełniają całkowicie wątrobe. Znikoma ilość prawidłowego miąższu. Drogi żółciowe i żyła wrotna nieposzerzone.Pęcherzyk żółciowy bez złogów, otoczony rąbkiem płynu.Trzustka bez zmian ogniskowych. Śledziona z licznymi zmianami meta wielkości do 16mm.Prawa nadnercza z drobnym zwapnieniem. Lewa z guzkiem 17mm. Powiększone węzły chłonne.W lewej nerce niejednorodnie wzmaciający się guz 36x33mm.Możliwy zawał miąższu z towarzyszącymi meta.

Witam.
Proszę jak najszybciej udać się do onkologa. Nie mam dobrych wieści, wynik świadczy o rozsianym procesie nowotworowym. Meta to ogniska przerzutowe. Na chwilę obecną nie wiadomo, skąd wychodzi guz pierwotny. Wymaga to dalszego diagnozowania i szybkiego leczenia. Proszę jak najszybciej udać się do onkologa. Trzeba walczyć. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i powodzenia