Wynik badania radiologicznego stawu kolanowego

Dzień dobry. Właśnie otrzymałam wyniki mojego badania radiologicznego mojego stawu kolanowego. Cytuje opis: "Uszkodzenie II/III stopien rogu tylnego łąkotki przysrodkowej. Niewielki wysiek w kaletce brzuchato -polbloniastej." Sprawa wygląda tak, że trzy lata temu byłam na imprezie i coś tak jakby mi przeskoczyło i od tamtej pory dokuczał mi ból kolana. Póki co żaden lekarz mi nie pomógł, nawet na badania mnie nie wysyłali. Ale w końcu dostałam skierowanie na rezonans, lecz nie wiem co to oznacza

Szanowna Pani,
Korelujac objawy kliniczne, czyli ból kolana od 3 lat, z wynikiem rezonansu magnetycznego, stwierdzam ze bezwzględnie wymaga Pani artroskopii stawu kolanowego.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu