Wynik USG tarczycy 49-latki
jak czytac wynik usg tarczyca powiekszona w zakresie plata lewego echostruktura obu platow i ciesni niejednorodna.W placie prawym obecnosc dwoch hypoechogenicznych guzkow.Plat lewy niemal w calosci zajety przez lito-plynowy guzek 42x36x27mm ze zwapnieniami oraz delikatna fragmentaryczna otoczka

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam. Wynik wymaga konsultacji z lekarzem prowadzącym. Prawdopodonie zaleci on biopsję zmian w tarczycy.