Wyrównanie ciśnienia po zastosowaniu Nedalu

Witam, od dwóch tygodni przyjmuję lek nedal 1/2 tabletki dziennie (wieczorem), miałam podwyższone ciśnienie, po zastosowaniu leku ciśnienie się wyrównało ok 110-120/60-70, ale spadł puls do 56 uderzeń, w nocy do 50. W nocy budzę się z uczuciem lekkiego niepokoju, pobudzenia. Czy obecny puls jest zbyt niski, czy nadal przyjmować lek, czy to zagraża mojemu zdrowiu, pozdrawiam (49 lat, kobieta, inne choroby nie występują)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli tak niska częstość akcji serca utrzymuje się stale najprawdopodobniej konieczna będzie modyfikacja leczenia. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.