Wywoływanie okresu luteiną oraz powiększenie piersi piersi, zgaga i nudności

Witam,prosze o porade.Od 28.03zaczęłam brać luteine przez 10 dni.Okres dostałam 10.04trwał 5 dni, kolejna dawka luteiny przez10 dni.6.05 dostałam okres 6,który trwał 3 dni i1 dnia bolało mnie podbrzusze,natomiast krwawienie bylo jasnoczerwone wrecz różowe,Teraz 31.05 dostałam również, ból taki sam pierwszego dnia, kolor również.Powiększyły mi sie piersi,czesto dostaję zgage,a wieczorem przed snem zle się czuje,mam uczucie że zaraz zwymiotuje chociaż do tego nie dochodzi.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.