Wzdęty i okrągły brzuch pomimo regularnych ćwiczeń

Witam serdecznie. Mam 158cm i ważę 46 kg, cwicze 5-6 razy w tygodniu od 9 miesięcy lecz moim problemem jest to, ze pomimo tego z mojego brzucha nie schodzą centymetry. Oczywiście jak go napnę mięśnie się uwydatniają, lecz kiedy jest nie napięty bardzo wystaje i jest wzdęty i okrągły. Nie wiem już co robić by w koncu był płaski. Proszę o jakieś wskazówki! Pozdrawiam

Witam!
Pani masa ciała w stosunku do wzrostu jest na granicy prawidłowej masy ciała i niedowagi. Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska