Zaczerwieniona i łuszcząca skóra na szyi

Witam, Od około 2 tygodni na szyi mam zaczerwienioną + schodzącą skórę. Swędzi rzadko. Na 90% dostałem tego od nowego swetra. Piłem wapno, bez większych skutków. Pomoże jakaś maść? Zdjęcie: https://www.dropbox.com/lightbox/home/Camera%20Uploads?select=2014-05-07%2B18.54.28.jpg

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl