Zapalenie przełyku i gardła, ból nadbrzusza, nieregularne wypróżnienia i problem z trawieniem pokarmu

Co to może być? Mam zapalenie przełyku i gardła po zjedzeniu czegoś słodkiego, tłustego lub kwaśnego bardzo się nasila, boli z tyłu pod prawym żebrem i nadbrzusze, ale nie zawsze, czuję jak bym nie umiał strawić pokarmu tak jakby cała przemiana materi zwolniła żadko kiedy odczuwam głód, nie regularne wypróżnienia, czasem jest dziennie a czasem co parę dni stolec jest jakby jaśniejszy, może być to od kręgosłupa mam przepukline dotrzonową i kifozę pogłebioną albo coś nie tak z pecherzykiem?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa. Przyczyn może być wiele. Warto jednak podkreślić, że bardzo prawdopodobne jest zapalenie błony śluzowej żołądka.