Zapalnie zmieniona ściana dróg moczowych oraz drobny zgnieciony termicznie uszkodzony nierozpoznawalny strzępek tkankowy

Po przeprowadzonym badaniu TURBT dostałam wynik histopatologii: "Zapalnie zmieniona ściana dróg moczowych oraz drobny zgnieciony termicznie uszkodzony nierozpoznawalny strzępek tkankowy, nie nadaje się do bliżej oceny". Tzn uszkodzono materiał do badania. Lekarze nabrali wody w usta, a w Internecie nic nie znalazłam, by materiał do histopatologi uległ komuś uszkodzeniu. Czy to się w ogóle zdarza? Jak to jest możliwe? Nikt nie silił się nawet mnie przeprosić za tę sytuację.

Trudno jest mi ocenić sytuację , gdyż za mało wiem o przyczynie wykonywanego zabiegu , jego przebiegu i efektu końcowego! Sprawę POWINIEN wyjaśnić lekarz, który zabieg wykonywał! zż