Zawroty głowy po przebudzeniu oraz nudności i wymioty

Witam! Mam 28 lat. 4 lata temu pierwszy raz obudziłam się z zawrotami głowy, a one wywołały wymioty, do tego mdłości , ból brzucha, zmęczenie. Taki stan trwa cały dzień po jakimś roku znowu to sama tylko w zdwojonej sile. Po kolejnym półroczu kolejny napad- zawsze po przebudzeniu. Dwa lata temu miałam okropne napady lękowe z kołataniem serca, ale jakoś sobie z nimi poradziłam i moja nerwica trochę się uspokoiła. Od jakiegoś miesiąca mam nieustające szumy w uszach. Proszę o pomoc!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza