Zdrowe połączenia składników na romantyczną kolację

Chciałabym zrobić w sylwestra romantyczna kolacje we dwoje czy prawidłowy m podaniem dania było by połączenie ryżu z kurczakiem oraz dodatku sałaty lodowej z papryka pomidorek prątkami slonrczniku oraz feta

Witam,

Pani propozycja dania, będzie prawidłowo skomponowanym posiłkiem. Warto, podać ryż brązowy (naturalny), gdyż jest mniej oczyszczony przez co zawiera więcej witamin oraz składników mineralnych, niż biały. Kurczaka najlepiej przygotować w piekarniku lub na patelni grillowej, a do sałaty warto dodać oliwę.

Prowadzę bloga, na którym może Pni znaleźć propozycję na tego typu posiłki http://fit-amina.blogspot.com/

Pozdrawiam,
Magdalena Borowiec