Zimne nogi a problemy z kręgosłupem lędźwiowo-krzyżowym

witam chciałem zapytać od dnia 24,12,2013r mam objawy zimnych nóg, zaczęło się od lewej stopy, a teraz mam wrażenie zimna prawej nogi tj. łydki i częściowo uda. czy mogą to być objawy od kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, czy jakaś inna przyczyna. Jeśli chodzi o cholesterol to ostatnio miałem podwyższony, jedna przeszedłem na dietę i troszkę się obniżył. Proszę o pomoc, Krzysztof

Witam! W tej sytuacji przede wszystkim należy wykluczyć niedokrwienie kończyn dolnych powstałe na skutek wykrzepiania krwi w ich naczyniach. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.