Zmieniająca się regularność i obfitość miesiączki

Czy sama miesiączka trwa zawsze tyle samo dni, czy może się to zmieniać że raz jest bardziej obfita, raz mniej, trwa 4 dni lub 7? Gdzie niegdzie piszę że może to być oznaka ciąży to prawda?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań, bardziej powiedziałbym że objawy są efektem zaburzeń hormonalnych. Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nieprawidłowe krwawienia mogą występować w ciąży, ale w Pani przypadku bardziej wskazują na możliwe zaburzenia endokrynologiczne, radziłabym udać się z tym problemem do ginekologa.
Pozdrawiam