Związek bólu przy wdychaniu powietrza ze smażonymi pokarmami

Witam mam pytanie przy braniu wdechu boli mnie w dołku pod piersiami tam gdzie się kończą żebra? Może to być związanie z sercem albo żołądkiem od jedzenia np.smażone? Z góry dziękuję za odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.