0,87 ng/ml progesteronu a kolejne leczenie

Mam 27 lat.W 15 dc progesteron wynosił 0,87 ng/ml, czy to dobry wynik?Lekarz faszeruje mnie lekami z tego powodu i trochę mam obawy czy słusznie.Uprzejmie proszę o odpowiedź.Dodam że od 2 lat mam założoną spiralę.

Trudno jest odpowiedzieć na pani pytanie gdzyż wewnątrzmaciczne systemy antykoncepcyjne stosuje się w celu antykoncepcji a nie regulacji cyklu menstruacyjnego, dlatego -przy niskim poziomie progesteronu podawany jest progesteron w II fazie cyklu ale nie stosuje się "spirali".