Agenezja macicy u 19-latki a możliwość operacji

witam,mam19 lat i stwierdzona agenezje macicy.prosze o pomoc bo lekarze u ktorych sie konsultowalam nie bardzo orjentuja sie gdzie wykonuja operacje tego typu a ja jestem u kresu wztrzymalosci pszchicznej.y gorz dyiekuje

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani, zabieg operacyjny, można przeprowadzić w oddziale ginekologicznym szpitala powiatowego, szpitala miejskiego, wreszcie w Klinice ginekologicznej.
Pozdrawiam, dr.n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Witam. Podstawową diagnostykę (usg myślę iż badania kontrastowe rtg także) powinien wykonać ginekolog. Na odpowiedź czy kwalifikuje się Pani do leczenia operacyjnego i co właściwie można zrobić musi odpowiedzieć wysokospecjalistyczny oddział kliniczny, może Centrum Matki Polki w Łodzi. Trzymam kciuki.