Analiza ST w badaniu Holtera

Analiza ST Odebrałam wyniki holtera, zaniepokoiłam się epizodami ST Razem min ST. kan.1 5 Kan.2 0 Kan.3 0 Maks obniżenie ST -1,5 MAks uniesienie ST +0,6 Najdłuższy epizod ST 2 minut Maks HR w epizodzie ST 130 Echo serca i morfologia w normie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik Holter powinien ocenić specjalista kardiolog, który zlecił wykonanie badania. Proszę bowiem pamiętać, że przepisanie kilku wartości nie umożliwia pełnej i wiarygodnej interpretacji.