Apatia, bolesność nóg i zajady u 13-latki

Witam! Mam 13letnią córke, która od kilku tygodni źle sie czuje i źle wygląda. Jest blada, apatyczna, osowiała, bolą ją nogi, ma zajady w kącikach ust, ma zalegającą flegme w gardle i "ranny" katar. Dodam ze wiecznie zapchany nos. Chodziłyśmy po lekarzach i nic. Czy to cos powaznego??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.