Zatkany nos, katar i czerwone plamy na gardle u dziecka

Witam. Moja 13letnia córkacodziennie rano wstaje z zapchanym noskiem i ma ranny katar, w ciągu dnia przechodzi. Czesto na czerwone plamki na gardle, a w gardle dużo, zalegającego białego, lub zielonego śluzu. Nie wiem co to może być?? Robiliśmy testy alergiczne ponad rok temu i nic nie wykazały.

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze jest przewlekłe zapalenie zatok przynosowych. Proponuje udać sie do lekarza otolaryngologa. Po badaniu bedzie mozna określić odpowiednie dalsze postepowanie.